Wykonawstwo

EL-SYSTEM oferuje profesjonalne wykonawstwo elektroenergetycznych linii napowietrznych i kablowych, sieci oświetlenia ulicznego, instalacji elektrycznych i teletechnicznych zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także pomoc w budowaniu farm fotowoltaicznych. Działamy ściśle według projektu, dzięki czemu Klient ma pewność, że praca została wykonana w myśl założeń. Nasz profesjonalny sprzęt – w tym wciągarki kablowe, urządzenia przeciskowe i żurawie HDS – umożliwia nam wykonywanie działań w każdym otoczeniu i warunkach.

dreamstime_s_42561317

Elektroenergetyczne linie napowietrzne i kablowe

EL-SYSTEM może pochwalić się bogatym doświadczeniem w kładzeniu elektroenergetycznych linii niskiego i średniego napięcia. Obsługujemy zarówno napowietrzne, jak i kablowe. Dzięki dysponowaniu własnymi żurawiami oraz podnośnikami samojezdnymi jesteśmy w stanie kłaść linie na każdej wysokości. Zajmujemy się zarówno tworzeniem nowych, jak i modernizacją już istniejących. Stawiamy lub uzupełniamy trasy kablowe, zapewniając niezakłócony dopływ energii do miejsca docelowego. Wszystkie powierzone prace wykonujemy zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Sieci oświetlenia ulicznego

Nasza firma zajmuje się zarówno modernizacją, jak i budowaniem od podstaw sieci oświetlenia ulicznego. Oferujemy kompleksowe usługi – od wykonania rowów kablowych i montażu latarń po wciągnięcie przewodów w trzony, wykonanie połączeń ochrony przeciwpożarowej oraz umieszczenie na latarniach tabliczek zabezpieczających. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z normami i przepisami dotyczącymi budowy sieci elektrycznego. Przeprowadzamy także pomiary izolacji i przewodów w już funkcjonujących sieciach.

dreamstime_s_16682465
dreamstime_s_109326290

Instalacje elektryczne i teletechniczne

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych w każdego rodzaju obiektach – domach prywatnych, budynkach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych, w halach produkcyjnych. Z nami stworzysz bezpieczną, wydajną instalację elektryczną siłową lub oświetleniową. W przypadku instalacji teletechnicznych możemy wykonać prace związane z kładzeniem instalacji alarmująco-sygnalizacyjnych, sieci komputerowych i innych. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia budowlane w zakresie sieci oraz instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.